Kuriame internetinius puslapius ir svetaines

January 6, 2021
Svetainės
11 2
ebusiness

Mūsų komanda siūlo kokybiškus Internetinius puslapius, svetaines. Kuriame įvairaus sudėtingumo internetinius projektus. Esame patyrę šioje srityje, atlikę ne vieną, įvairaus pobudžio internernetinį projektą. Šia patirtimi galime pasidalinti ir su Jumis!

Kuriame internetinius puslapius su turinio valdymo sistema (TVS), duomenų bazėmis. Taip pat kuriame nesudėtingus, tik informaciją pateikiančius internetinius puslapius ar svetaines.
Jei turite klausimų, ar reikia konsultacijos rašykite.

Kontaktų puslapis

turinio valdymo sistema
turinio valdymo sistema

Kas tai yra turinio valdymo sistema?

Internetinio turinio valdymo sistema (TVS) suteikia galimybę lengvai pridėti, redaguoti, perkelti ar ištrinti internetinio puslapio turinį. Taip pat galima valdyti vartotojų teises bei kurti naujus vartotojus.

Be turinio valdymo sistemos, norint atnaujinti puslapio turinį yra tikra kančia. Tai reiškia, kad turite apmokyti žmonės HTML pagrindų bei apmokyti dirbti su serveriu, be to, Jūs duodate visišką priėjimą prie duomenų bazės, o kai turinys yra paruoštas viską reikia perduoti puslapio administratoriui, kad turinys būtų patalpintas, tai taip pat užtrunka nemažai laiko.

Su gera turinio valdymo sistema, internetinio puslapio turinio atnaujinimas yra toks pat paprastas, kaip rašyti žinutes facebook‘e.

Tai reiškia, kad vartotojams, kurie rašo blogus, galima leisti rašyti tik blogus ir nieko daugiau. E-komercijos (ebusiness) vartotojams keisti tik antraštes, o pardavimų vadybininkams, keisti tik informaciją apie parduodamus produktus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *